Jen tak si zahrátJestliže si chcete svoji hru užít se vším všudy a hlavně v té nejlepší kvalitě, rozhodně není od věci si za svou hru legálně připlatit. Pořídit si hry můžete na již zmíněném serveru plaaay.cz. A že si máte z čeho vybírat! Akční PC hry jsou jednou z nejoblíbenějších kategorií, nicméně ani sportovní PC hry nejsou určitě v oblíbenosti pozadu. Mezi oblíbené hry patří například Batman Arkham Knight, F1 2015, Lego: Jurassic World, či nesmrtelná klasika Mortal Kombat.

Akce a slevy

Není žádnou nutností, abyste za své hry platily nutně tisícové sumy. Hry pro PC lze pořídit i za rozumné ceny, při kterých se nemusí vaše peněženka loučit se světem. Navíc můžete zvolit předobjednávku her, které jsou očekávanými novinkami. Za výhodné cenysi tam můžete do svého seznamu her pořídit mnoho nových, tak i klasických her. Stačí se jen podívat po nabídce, která je vám na adrese plaaay.cz k dispozici.

Na již zmíněné internetové adrese si můžete také pořídit xbox karty opět za velmi výhodné ceny. Na výběr máte, jak z edice Live, tak i Gold. Kromě toho si zde můžete koupit také stream hry, či RPG hry. Pokud nejste zrovna velký fanda do online her, možná se může některá z her na tomto portálu stát zajímavým dárkem k narozeninám, či vánocům.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!