1001 hryNa internetu najdeme velké množství odkazů na stránky, kde se nachází stovky a tisíce nejrůznějších online her všech žánrů. Stačí zadat do vyhledávače slovní spojení 1001 hry a vyjedeme nám množství odkazů na specializované stránky s počítačovými online hrami, které si můžeme zahrát na svých počítačích nebo noteboocích.

Co obsahuje stránka 1001hry.cz?

Mezi nejzajímavější a nejlépe zpracované stránky, na kterých najdeme 1001 hry patří webové stránky na adrese http://www.1001hry.cz/. Úvodní stránka je velmi pěkně graficky zpracovaná a jednotlivé online hry jsou zde přehledně rozděleny do deseti kategorií – závodní hry, dobrodružné hry, logické hry, hry pro dívky, akční hry, sportovní hry, hry na zručnost, hry o zvířatech, hry pro více hráčů (multiplayer) a vánoční hry. 1001 hry si ale můžete zahrát také na svých mobilních telefonech nebo tabletech a to po zadání adresy m.1001hry.cz. 1001 hry jsou dostupné pro systémy iOS(Apple), Android, Windows Phone i Blackberry. Na stránce se také můžete zaregistrovat a zcela zdarma si vytvořit svůj vlastní herní účet – můžete si pak svoje vybrané oblíbené hry uložit a mít tak k nim přístup z kteréhokoliv počítače.

Jsme nový eshop s RC modely a nabízíme super a kompletní modely, které vám dopřejí spousty zábavy.

Co obsahuje stránka 1001hry.org?

Dalším kvalitním herním portálem, jehož součástí je velké množství online her je stránka http://1001hry.org/. Hry jsou zde rozděleny do celkem dvaceti samostatných kategorií – adventury, akční, bojové, brutální, deskové, HTF, karetní, logické, oddechové, postřehové, skákací, sportovní, strategické, střílečky, video, závodní, nejnovější, nejhranější, nejoblíbenější a hry pro dva hráče. Přímo na titulní stránce pak vidíme obrazový přehled dvaceti nejnovějších her. Při kliknutí na některou z dvaceti kategorií se nám pak zobrazí seznam jednotlivých her v podobě obrázků. Po najetí myší na vybraný obrázek se nám pak ukáže název hry. Na jedné podstránce je jich vždy 24 a abychom si mohli hru zahrát, stačí jen kliknout na její obrázek a hra se spustí.

Portál GameTwist vám poskytuje možnost krátit si kdykoliv své dlouhé chvíle různými zábavnými hrami, a to i na cestách.Jaké jsou výhody online her na internetu?

Jednou z hlavních výhod online her, které jsou k dispozici na mnoha internetových stránkách je především fakt, že si je můžeme zahrát rovnou bez jakéhokoliv čekání. Nemusíme nic stahovat a zbytečně dlouho čekat a můžeme hned začít hrát. Další výhodou je obrovský výběr těchto her – na netu nalezneme velké množství stránek s nepřeberným množstvím her, takže si můžeme vybrat přesně ten žánr a přesně tu hru na jakou máme zrovna náladu. Dalším plusem je, že tyto online hry většinou nebývají nijak náročné na hardware našeho počítače, takže si je můžeme zahrát i na slabších strojích. Dalším plusem je skutečnost, že díky tomu, že si je nemusíme stahovat do počítače, nezabírají nám tak žádné místo na harddisku. Spousta těchto her je také určena pro dva hráče, takže si je můžeme zahrát i se svými kamarády.

Superhry a online hry zdarma pro všechny pařany i hráčky.

Nejoblíbenější online hry

Online her dnes najdeme na internetu obrovské množství, takže si každý přijde na své – ať už máte rádi sportovní, akční, logické nebo strategické hry, pro všechny žánry je na netu velký výběr online her. Které online hry patří v současné době mezi ty nejoblíbenější a nejhranější? Jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších her současnosti jsou bezesporu Angry Birds. Tato hra, kterou dnes už zná skoro každý, je ve verzi jak pro počítače, takže ji můžeme hrát v internetovém prohlížeči, tak samozřejmě pro mobily, tablety atd. Aplikace Angry Birds je i na Facebooku, takže můžeme v této hře soupeřit se svými přáteli z této sociální sítě. Angry Birds jsou stále nesmírně populární a tak neustále vychází spousta předmětů nebo potravin s motivy této hry. Fanoušci si tak mohou koupit např. trička, plyšové hračky, bonbóny, limonády a spoustu dalších věcí s motivy Angry Birds. Výhodou této online hry je mimo jiné i její jednoduchost, kdy pravidla a způsob ovládání pochopí úplně každý a také velká návykovost – hra je velmi dobře hratelná a dokážete se s ní zabavit na dlouhou dobu.

Nejhranější online hrou na světě je pak hra League of Legends. Podle statistik se každý měsíc v této oblíbené hře odehraje více než miliarda hodin. Více než 90 procent hráčů této hry tvoří muži a z 85 procent jsou to hráči mezi 16 až 30 lety. Výhodou této hry je, že na rozdíl od jiných podobných her je zdarma. Dalším plusem této hry je, že ti nejlepší hráči se mohou účastnit turnajů o zajímavé ceny a ti úplně nejlepší, kteří patří mezi světovou špičku se pak hraním League of Legends mohou živit.

1001 hry na Facebooku

1001 hry najdeme také na největší sociální síti. Na Facebooku mají 1001 hry svoji stránku, kterou si můžeme prohlédnout na adrese https://www.facebook.com/1001Hry. Stránka patří k hernímu portálu 1001hry.cz a její součástí jsou tipy na nejzajímavější online hry z tohoto portálu, různé obrázky atd. Na Facebooku nalezneme také spoustu aplikací, ve kterých si můžeme online hry zahrát. Facebook.com sice primárně většina lidí používá spíše k jiným účelům, jako je především chat, sdílení statusů, fotek atd., skupiny, události a další užitečné funkce, ale nedílnou součástí této sociální sítě jsou i hry. Někteří lidé pak Facebok využívají dokonce jen ke hraní těchto online her. Her je na Facebooku obrovské množství a najdeme zde online hry všech žánrů.

Online hry na portálu Hry.cz

Jednou z oblíbených stránek, kde si můžeme zahrát spoustu online her, je stránka www.hry.cz, která patří pod největší český portál Seznam.cz. Najdeme zde online hry různých žánrů a to jak pro jednoho, tak pro více hráčů. V nabídce jsou např. hry karetní, vědomostní nebo logické. Jednou z nejoblíbenějších a nejhranějších her je Slovní fotbal, kde hrají proti sobě vždy dva hráči a jejich úkolem je sestavit z jedenácti písmenek co největší počet slov (podstatných jmen). Pro ty, co umí alespoň trochu anglicky, nebo si chtějí tento jazyk procvičit, je pak k dispozici i anglická verze slovního fotbalu. Další zajímavou hrou jsou Horolezci. Principem této hry je doplňování písmenek do tajenky, kterou je např. nějaký citát nebo jiná delší či kratší věta, případně název města atd. Hra Horolezci se svými pravidly tak trochu podobá soutěžní hře Kolotoč, která se v minulosti pravidelně objevovala na obrazovkách televize Nova a moderoval ji Pavel Poulíček.

Oblíbené online hry na internetu

Na internetu najdeme spoustu online her, kde mezi sebou mohou soupeřit hráči z celého světa. Mezi oblíbené hry v poslední době patří např. Shakes & Fidget – hra vytvořená na motivy komiksu, ve které hráč hraje ve fantasy světě za svou postavu. Hra existuje i v české verzi a je v ní 17 světů, které však neustále přibývají. Další oblíbenou online hrou na internetu je Travian. Tato hra byla poprvé spuštěna už v roce 2004 a od roku 2006 je k dispozici i její česká verze. Ve hře Travian hraje každý hráč za jeden ze tří národů (Germáni, Galové nebo Římané), vytváří různé aliance, staví budovy, produkuje suroviny a bojuje proti nepřátelům. Hra je bezplatná, ale za peníze je možné si dokoupit různá vylepšení. Podobnou hrou jako je Travian jsou Divoké kmeny – i zde se jedná o strategickou hru, kde hráč dostane vesnici a jeho úkolem je ji vylepšovat a rozvíjet. Hra je velmi oblíbená a hraje se po celém světě.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!